Príbehy a postrehy ľudí, ktorí tvoria naše projekty

Čas čítania: < 1 minút

V magazíne Spojená Bratislava predstavujeme príbehy a myšlienky projektových manažérov, architektov či urbanistov podieľajúcich sa na projektoch J&T REAL ESTATE, aj pohľady širšej odbornej verejnosti zapojenej do tvorby, správy a rozvoja mesta.

Ako developer si uvedomujeme, že máme zodpovednosť pridať sa k tvorbe príjemného mestského prostredia pre všetkých.

Našou úlohou je okrem samotnej výstavby budov pomôcť rozvíjať mobilitu Bratislavčanov (napríklad investíciou do električkovej siete či vypracovaním dopravných štúdií), spájať mesto do jedného celku a rozvíjať verejné priestory Bratislavy.

Prostredníctvom magazínu prezentujeme naše názory a pohľady na tieto oblasti, aby sme v diskusii s odbornou verejnosťou dospeli k spoločným riešeniam.

Magazín je súčasťou širšej koncepcie Spojená Bratislava, ktorú sme predstavili v lete 2017 a realizovať ju chceme do 5 – 10 rokov. Projekty JTRE sa v poslednom období sústreďujú v okolí nábrežia (Klingerka, Nové Lido, Eurovea 2) a myslíme si, že práve rozvoj územia v okolí Dunaja má potenciál z Bratislavy spraviť ucelenú metropolu, jedno z najlepších miest na život v Európe.

Pozrite si viac o koncepcii Spojená Bratislava