Prvý dojem je dôležitý. Pozrite sa s nami do nového showroomu JTRE v River Parku.

Čas čítania: 5 minút

Po piatich rokoch sa showroom JTRE presťahoval z Pribinovej ulice do nových, moderných priestorov v River Parku. Prečo práve sem, čo všetko tu klienti nájdu a na čo sa môžu tešiť v budúcnosti nám prezradil obchodný tím.

Klientom aj návštevníkom dobre známy showroom JTRE na Pribinovej, ktorý fungoval od roku 2013, bol otvorený pri realizácii projektu Panorama City. Bol natoľko úspešný, že sa tu začali predávať všetky projekty v portfóliu developera. Pri príležitosti ohlásenia plánov pre novú štvrť Eurovea City bol nedávno presťahovaný aj s tímom obchodníkov do nových a moderných priestorov v River Parku.

Rozhodnutie pre sťahovanie vysvetľuje vedúci predaja rezidenčných projektov JTRE, Ivan Bratko: „Na mieste, kde stál pôvodný showroom sa v súčasnosti rozširuje projekt Eurovea, takže sme ho museli opustiť.“


Nový showroom bol otvorený 1.6. 2018 a nájdete ho hneď vedľa sídla developera v River Parku. Práve River Park spĺňa hneď niekoľko požiadaviek, ktoré sú z hľadiska atraktivity predajného miesta veľmi dôležité. „Dbali sme o to, aby bolo predajné miesto ľahko dostupné, malo zabezpečené parkovanie pre klientov a bolo jednoduché na navigáciu. Toto všetko River Park perfektne spĺňa, lebo je to vyhľadávaná mestská štvrť Bratislavy,“ vysvetľuje výber lokality šéf maklérskeho tímu.

Okrem toho sa dá do showroomu vstúpiť pohodlne priamo z promenády, ale aj z vnútrobloku budovy. Vďaka tomu je celý elegantne zariadený priestor prirodzene presvetlený a pôsobí útulným dojmom. Vzhľad a dizajn však hrá až druhotnú úlohu. Podstatný je najmä rozsah služieb, ktoré showroom JTRE ponúka. Klienta sprevádza celým procesom od momentu, kedy do showroomu vstúpi až po odovzdanie kľúčov a dokladov k hotovému bytu v úhľadnej škatuľke.


Zohratý tím a moderné technológie

Najdôležitejšou funkciou nového showroomu je predaj a prenájom rezidenčných projektov v portfóliu JTRE. Slúži ako kontaktné miesto pre všetkých, ktorí majú záujem o byt a spájajú klientov s obchodným oddelením, ktoré ich tu prevedie celým procesom kúpy nehnuteľnosti od výberu lokality cez konzultácie k hypotéke až po detaily v podobe výberu konkrétneho bytového štandardu či nadštandardu.

Portfólio služieb na novom predajnom mieste približuje Ivan Bratko: „Zastrešujeme komplexný servis od úvodného predstavenia projektu klientovi pri makete, vizualizáciách alebo virtuálnej prehliadke. K dispozícii sú tu kvalitné brožúry, tlačoviny aj pôdorysné knihy. V druhom kole zastrešujeme rezerváciu nehnuteľnosti, podpis dokumentácie, zazmluvnenie bytu vo vybranom projekte, a potom aj popredajný servis v podobe výberu štandardného aj nadštandardného vybavenia a samozrejme jeho prezentácie.“

Klienti majú možnosť prispôsobiť byt svojim požiadavkám a vybrať si podlahy, obklady a ďalšie súčasti bytu presne podľa vlastných predstáv. Vzorky si pohodlne pozrú priamo na mieste: „Máme tu kompletný vzorkovník štandardov. Klient si tak vie pozrieť celý výber aj inak ako na obrázku. Všetko máme v moderných zakladačoch, ktoré sme v pôvodnom showroome nemali,“ vysvetlila maklérka Martina Sýkorová.

Ďalšou pridanou hodnotou pre klienta je komplexný hypotekárny servis. „V predajnom mieste máme k dispozícii kolegu, ktorý sa špecializuje na hypotéky. Klient sa môže teda priamo s nami poradiť o dostupnosti úverov, možnostiach ich získania a dostať informáciu o všetkých bankách, s ktorými máme na projekte dohodnuté výhodnejšie podmienky,” dopĺňa kolegov realitný maklér Peter Kukučka. “Sedia tu s nami tiež kolegyne architektky, ktoré pomáhajú s tvorbou a návrhmi interiérov. Všetko je teda na jednom mieste. Ak teda má klient aj otázky mimo samotnej kúpy bytu, vieme mu poskytnúť plnohodnotný servis,“ uzatvára.

Nový showroom pritom zastrešuje predaj všetkých aktuálnych rezidenčných projektov JTRE: Klingerka, Nová Vlárska, Zelené terasy Devín, Ovocné sady a v blízkej budúcnosti Eurovea City.

Zmeny k lepšiemu

„Na začiatku bolo trošku ťažšie prispôsobiť sa zmene, no myslím, že okrem vzorových bytov nám tu skutočne nič nechýba. Keďže ideme s dobou, klasické vzorové byty sme nahradili vďaka moderným technológiám vizualizáciami. Na veľkoplošnej obrazovke klientom ukážeme namodelované vizualizácie a s pomocou 3D okuliarov sa po svojom novom byte poprechádzajú. Po novom už prezentujeme projekt aj s pomocou hologramov, pre ešte lepšiu predstavivosť klienta. Najdôležitejší však stále ostáva náš proklientský prístup,“ hovorí ďalšia členka tímu obchodníkov, Veronika Chválová. Výhoda River Parku spočíva podľa nej aj v blízkosti centrály JTRE. Kontakt s kolegami z iných oddelení je tak výrazne užší, čo mnohé procesy zrýchľuje.

Podľa maklérky Dariny Sujovej ľudia, ktorí už nový showroom navštívili, reagovali na zmenu veľmi pozitívne. „Klientom sa tu páči a túto spätnú väzbu sme už dostali od viacerých spomedzi nich. Celý priestor je modernejší, ako sme mali predtým, a pôsobí veľmi príjemne a nadčasovo.“

Na nové pôsobisko si tím obchodníkov teda zvykol veľmi rýchlo. Pocity všetkých členov zhrnula Martina Sýkorová: „Je tu krásny výhľad na Dunaj a nábrežie. Máme veľmi príjemné pracovné prostredie a tiež kolektív. Navzájom sa dopĺňame, pomáhame si a po tých rokoch sme už absolútne zohratí.“ Presťahovanie showroomu do River Parku však nie je koniec, ale začiatok pozitívnych zmien.

Naspäť do budúcnosti

Predajné miesto JTRE sa v budúcnosti opäť presunie: už dnes má developer navrhnutý veľký showroom, ktorý spojí všetky pozitíva predchádzajúcich priestorov. „V strednodobom horizonte sa plánujeme presťahovať naspäť do zóny Eurovea City, k Toweru 115. Tam má vyrásť nový showroom, ktorý bude veľmi veľkorysý a stane sa stabilným predajným miestom na mnoho ďalších rokov.

River Park je teda prechodnou stanicou na obdobie dva až dva a pol roka,“ vysvetlil Ivan Bratko. Najnovší showroom, ktorý bude súčasťou Eurovea City, je už do detailov naprojektovaný. Klienti sa môžu tešiť na 3 podlažia s rozlohou takmer 2 000 metrov štvorcových a samozrejme sympatický a stále dobre naladený tím realitných maklérov z JTRE.

Dovtedy nájdu klienti JTRE v showroome v River Parku všetko, čo pri kúpe bytu môžu potrebovať. Okrem zohratého tímu sú to aj šikovné interiérové architektky, hypotekárny poradca a technológie, ktoré im umožnia každý byt virtuálne navštíviť každý pracovný deň od 8:30 do 17:00 h. Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou zaujímavej nehnuteľnosti v Bratislave, toto výnimočné miesto by ste určite nemali obísť. Napokon, zastaviť sa tu môžete kedykoľvek aj počas prechádzky či bicyklového výletu po bratislavskom nábreží. Rovnako sú k dispozícii parkovacie miesta na jednu hodinu zadarmo, takže ak pôjdete autom, o parkovanie nemusíte mať starosť.


Autor: ©Jakub Stank, Foto: ©Dominika Behúlová

Sledujte náš blog, sociálne siete a newsletter pre viac noviniek.